KIM JESTEŚMY?

Fundacja chce wziąć pod swoje skrzydła wszystkie te osoby, które są świadome swojego potencjału, mają marzenia i umiejętności - intelektualne, artystyczne, twórcze. Chcemy zaopiekować się i pomóc w samorealizacji osobom, które z jakiś powodów czują się niedowartościowani, słabi, widzą bariery, które uniemożliwiają im działanie, osobom, które emocjonalnie nie radzą sobie z rzeczywistością.

Chcemy im uświadomić, że choroba, zły wygląd, brak pieniędzy i znajomości, pozorny brak kwalifikacji, nie muszą być przeszkodą w tym, by zmienić swoje życie na lepsze.

Fundacja Evoluo została założona przez Armena Mekhakyana, pierwszego w Polsce coacha wizerunku, aby motywować i wspierać tych, którzy choć czują w sobie potencjał, nie widzą możliwości, by realizować swoje pomysły.

Fundacja chce dotrzeć do osób, którym nie odpowiada rzeczywistość, w której funkcjonują, mają wiedzę i umiejętności, których nie potrafią, albo z różnych powodów nie mogą wykorzystać, mają pomysł na siebie, ale boją się zacząć go realizować, widząc zbyt wiele przeszkód i ograniczeń.

Dzięki specjalistycznym sesjom coachingowych chcemy uświadomić im, że ich marzenia mogą zamienić się w konkretne plany oraz pomóc w ich realizacji poprzez budowanie samoakceptacji i wiary we własne siły. Coaching to nie tylko moda, to skuteczna metoda pracy, dzięki której osoba potrzebująca wsparcia jest w stanie określić swoje indywidualne cele życiowe lub zawodowe, a następnie znaleźć ścieżki do ich realizacji. Coaching to nie jest psychoterapia, to nie jest też doradztwo. To pomoc w określeniu własnych potrzeb i wspólne wytyczenie drogi do realizacji marzeń.

Przejdź przez specjalnie dopasowane do twoich potrzeb bezpłatne sesje coachingowe. Dzięki nim zobaczysz, jakie drzemią w tobie ukryte zasoby. Nauczysz się nimi zarządzać tak, by w odpowiedni sposób organizować swoje życie.

Sesje coachingowe pomogą uświadomić ci jaki masz w sobie potencjał, że warto go eksploatować, by zmienić swoje życie. Zamiast skupiać się na tym, czego nie masz, zastanów się i przeanalizuj, co masz. Jakie mam zdolności i jak mogę je rozwijać, by zmienić swoje życie. W czym jestem dobry, co lubię?

Zamiast narzekać i mówić, że zmiany są niemożliwe naucz się działać. Naucz się zarządzać swoim życiem, by osiągać wymarzone cele.

Numer KRS: 0000453832

evoluo foundation © 2014